Table of Contents Table of Contents
Previous Page  4 / 132 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 4 / 132 Next Page
Page Background

Myyntikontaktisi

Pääkaupunkiseutu

Muu Suomi

Tukitoiminnot

Erkki Kyrölä

erkki.kyrola@highpeak.fi

0400 472 209

Heikki Nuorlahti

heikki.nuorlahti@highpeak.fi

050 563 5750

Jesse Ovaska

jesse.ovaska@highpeak.fi

040 568 9160

Maija Mikkola

Tapahtumatuotanto

maija.mikkola@highpeak.fi

050 378 8383

Pasi Järvinen

Retail

pasi.jarvinen@highpeak.fi

040 558 6999

Jutta Kaartinen

Toimistopäällikkö

jutta.kaartinen@highpeak.fi

050 329 9000

Natalie Leppänen

Myynnin tuki

natalie.leppanen@highpeak.fi

050 436 2518

Antti Honkala

antti.honkala@highpeak.fi

044 372 1815

Antti Koivula

antti.koivula@highpeak.fi

050 309 1324

Minna Majalahti

minna.majalahti@highpeak.fi

050 359 9198

Sami Saarikoski

sami.saarikoski@highpeak.fi

040 843 7226

Tiia Mattila

tiia.mattila@highpeak.fi

040 514 6003

Heli Mäenpää

heli.maenpaa@highpeak.fi

040 586 8960

Karita Varmiola

karita.varmiola@highpeak.fi

045 671 8969

Mika Tolonen

Verkkokaupparatkaisut

mika.tolonen@highpeak.fi

050 68 121

Soile Ylisiurunen

Toimistopäällikkö

soile.ylisiurunen@highpeak.fi

045 277 0889

Mika Henttonen

Tukkumyynti

mika.henttonen@highpeak.fi

050 462 6788

Laura Lautamäki

Graafinen suunnittelu

laura.lautamaki@highpeak.fi

0400 724 191

Kati Lylykorpi

Talous

kati.lylykorpi@highpeak.fi

0400 807 427

Marko Mäkelä

Varastotoiminnot

marko.makela@highpeak.fi

050 525 5566

Teijo Virtanen

Toimitusjohtaja

teijo.virtanen@highpeak.fi

0500 590 132

Sami Eljaala

Myyntijohtaja

sami.eljaala@highpeak.fi

0400 927 534

Jukka Lylykorpi

Kehitysjohtaja

jukka.lylykorpi@highpeak.fi

040 551 3883

Toni Lähteenmäki

Viestintäkoordinaattori

toni.lahteenmaki@highpeak.fi

040 532 7571

IDEAKUVASTO

4

Hinnat eivät sisällä logomerkkausta, ellei tuotteen kohdalla toisin mainita.

Logomerkkauksen aloituskustannus 48 €, ellei toisin mainittu.

Hintoihin lisätään tuotteen mukainen arvonlisävero.